Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Niesamowite statystyki Rossoneri

ac milan polska pl
Photo by Nicolò Campo/LightRocket via Getty Images

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

MilanNews.it bierze pod lupę obecny zespół Rossoneri, przyrównując zdobytą ilość punktów do poprzedniego sezonu, którego początek można delikatnie mówiąc nazwać “nieudanym”.

Chociaż od minionych rozgrywek zmieniło się na prawdę dużo w szeregach AC Milan, to najbardziej widać to w ilości punktów, które zdobył zespół Stefano Pioliego.

Na 7 pierwszy kolejek, AC Milan zanotował 5 zwycięstw i 2 razy remisował na własne życzenie, co tworzy nam złudzenie, że klub radzi sobie dobrze, ale wciąż nie na tyle dobrze, żeby być w pełni z niego zadowolonym.

Jednak, kiedy przyrównamy ilość zdobytych obecnie punktów (17) do tego, co było za czasów Marco Giampaolo, to zauważymy, że Diavolo potrzebowali aż 14 spotkań, aby osiągnąć podobny rezultat.

Pomimo bardzo pechowego startu, po którym Rossoneri i tak zajmują pierwszą lokatę w Serie A, zdobyli oni na tym etapie tyle samo punktów, co w minionym roku po dwukrotnie wyżej ilości rozegranych spotkań.

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x