Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Oficjalnie: Monaco złożyło ofertę za Kessiego

acmilan.com

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

Jak podaje La Gazzetta dello Sport, AS Monaco złożyło oficjalną ofertę za Francka Kessiego, która ma wynosić 27 milionów euro. AC Milan wciąż ją rozważa.

Źródło twierdzi, że na ten moment zawodnik jest nieprzekonany, ponieważ od przyszłego pracodawcy oczekuję zarobków na poziomie 4 milionów euro za sezon oraz gry w Lidze Mistrzów.

Corriere della Sera – doszło do złożenia oferty za pomocnika Rossoneri, która wynosiła 25 milionów euro. Diavolo nie są przekonany do tego ruchu, ponieważ pozostaje mało czasu na znalezienie jego następcy. Sam Kessie stawia warunek, że chce zarabiać 4 miliony euro za sezon.

Tuttosport – Monaco nadal walczy o podpis reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej, składając oficjalną ofertę dla Milanu. Z powodu małej ilości czasu do zamknięcia okna transferowego, Rossoneri nie zamierzają sprzedawać swojego pomocnika za mniej niż 30 milionów euro. Kessie chce, aby kolejny jego pracodawca płacił mu wysokie wynagrodzenie [4 miliony euro za sezon].

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x