Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Podwójna transakcja na linii AC Milan – Eintracht Frankfurt potwierdzona [video]

Laszlo Szirtesi/Getty Images

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

W końcu doczekaliśmy się długo wyczekiwanego wzmocnienia, które w ciągu następnych godzin zostanie oficjalnie ogłoszone. Ante Rebić jest już pewniakiem do zostania nowym zawodnikiem Milanu.

W drugą stronę powędruję Andre Silva, który podobnie do Chorwata, zmieni klub na zasadzie dwuletniego wypożyczenia z opcją wykupu. Jedyną różnicą ma być zapis, który wymusi na Rossoneri wykupienie napastnika po rozegraniu określonej ilości minut. Cena ma wynosić około 25 milionów euro.

Pomimo tego, że testy medyczne mają odbyć się dopiero za kilka godzin – w mediach przewija się termin “rano”, to szybkie przybycie piłkarz do Mediolanu oraz jego pierwsza wypowiedź jasno sugerują, że pozostaje to formalnością.

Jestem bardzo szczęśliwy z możliwości bycia tutaj. Forza Milan. Porozmawiamy jutro.

Ante Rebic dla Antonio Vitiello [wolne tłumaczenie]

Przedstawiamy również pierwsze zdjęcia z przyjazdu Chorwata oraz opuszczania przez Portugalczyka hotelu, w którym mieszkał po powrocie do Milanu. Na końcu znajdziecie również filmik z wspomnianą wcześniej wypowiedzią napastnika.

Gianluca di Marzio
Gianluca di Marzio

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x