Pomeczowe wypowiedzi Calabrii oraz Gabbiego

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Calabria i Gabbii udzielili ciekawych wypowiedzi po zakończonym spotkaniu przeciwko Bayernowi Monachium. O to co mieli do powiedzenia nasi piłkarze:

Tak, jestem bardzo szczęśliwy z powodu szansy, którą dał mi trener i wsparcia od kolegów z drużyny, takich jak Ivan Strinić i pozostałych. Bardzo mi pomagają i wypełniają mnie radością.

Jestem niezadowolony z powodu wyniku, ale jestem pewny, że dobrze przeanalizujemy to spotkanie. Trener znajdzie odpowiednie rozwiązania, abyśmy mogli spisywać się lepiej w przyszłości.

Zawsze będę zaangażowany, ponieważ jest to moja najlepsza cecha. Zawsze chce się poprawiać. To wszystko dzięki Milanello, trenerom oraz wszystkim ludziom, którzy towarzyszą nam na co dzień. Jestem szczęśliwy z powodu komentarzy Marco Giampaolo i będę starał się spisywać lepiej.

Bayern Monachium ma jakościowych piłkarzy, ale to samo dotyczy nas, w AC Milanie. Mam zaszczyt trenować z tymi chłopakami. Grać z niesamowicie dobrymi zawodnikami.

Gabbia

To było trudne spotkanie, ponieważ intensywnie trenujemy, nawet na wczorajszej sesji. Było ciężko, a to była tylko rozgrzewkowa sesja. Skupiamy się na obronie i każdego dnia odbywamy dwie sesję treningowe, bez względu na spotkanie, które będziemy rozgrywać. To obciążenie treningowe mocno na nas oddziałuje i nie jest łatwo wytrzymać pełne 90 minut. jedni reagują na to lżej niż inni, ale to normalne podczas okresu przygotowawczego. Oni [Bayern] był lepiej przygotowany, ponieważ zaczęli już 2 lipca. Bayern ma przed sobą do rozegrania puchar w Niemczech, więc to normalne, że mieli więcej energii.

Jednak wierze, że zagraliśmy dobre spotkanie i mamy kilka świetnych pomysłów, na których możemy oprzeć projekt. Musimy poprawić kilka rzeczy, ale fizycznie nie wyglądaliśmy najgorzej. Jutro przeanalizujemy naszą grę z trenerem i wyciągniemy wnioski. Powinniśmy być dumni z naszej gry w tym spotkaniu. Musimy być bardziej precyzyjni pod bramką przeciwnika, ale patrzmy na pozytywy, to dopiero początek.

Musimy zaadaptować się do rzeczy, które trenowaliśmy przez ostatnie 10-15 dni. Oczywiście nie udało nam się w pełni przystosować do wymogów trenera. Zajmie nam to trochę czasu, ale w nadchodzących dniach powie nam co poszło dobrze, a nad czym musimy popracować.

Calabria

Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments