Przedmeczowa konferencja Gattuso

acmilan.com

Marco Canoniero/LightRocket via Getty Images

Po dzisiejszej sesji treningowej, trener Rossoneri – Gattuso udzielił wyczerpującego wywiadu, w którym omówił najważniejsze aspekty przed zbliżającym się meczem z AS Romą.

Mecz

Musimy płynąć na fali entuzjazmu, która towarzyszy nam od Coppa Italia. Roma jest silna. Mają topowych graczy w swoim składzie oraz dobrego trenera. Musimy być ostrożni. Granie z nimi nigdy nie jest łatwe. To będzie ciężki mecz dla nas i chce zobaczyć to samo zaangażowanie co w poprzednich meczach.

Liga mistrzów

Musimy dalej podążać naszą ścieżką. Zawszę mówiłem, że musimy zdobyć to do wiosny i być w zasięgu top 4, wtedy będziemy mogli grać o wszystko. Jeżeli wszyscy razem będziemy dążyć do celu, wtedy możemy osiągnąć coś ważnego.

Drużyna

Bazując na informacjach oraz rezultatach testów, jesteśmy
fizycznie dobrze przygotowani. Cieszymy się dobrymi efektami, również dzięki ciężkiej pracy, którą wykonywaliśmy przez cały rok.

Transfery

Zespół poprawił się po styczniowym okienku transferowym i to nie tylko za sprawką pozyskania Piątka oraz Paqueta, ale przede wszystkim dlatego, że powraca Biglia i Caldara.

Bakayoko

On jest podstawowym graczem i musi zostać w Milanie. On naprawdę dowodzi swojej wartości i mam nadzieje, że pozostanie tutaj na wiele lat.

Zaniolo

Robi niesamowite rzeczy, jest zawodnikiem, którego śledziłem od początku ostatniego sezonu, więc wiedziałem o nim już wtedy. To szczęście dla włoskiej piłki, że go mamy. On jest jednym z naszych największych talentów. Mam nadzieje, że nie zejdzie z właściwej drogi, musi ciężko pracować


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments