Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Rafael Leao dołączy do Milanu. Data testów medyczny jeszcze niepotwierdzona

TF-Images/Getty Images

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

Jak podaje dziennikarz RMC Sport – Mohamed Bouhafsi, na dniach Rafael Leao ma zjawić się w Mediolanie, aby następnie przejść testy medyczne, które pozwolą mu na dołączenie do AC Milanu

Rossoneri zapłacą za napastnika Lille około 35 milionów euro.

W drugą stronę ma przenieść się Tiago Djalo, za którego francuski klub zapłaci 5 milionów euro.

[20:36] Zawodnik ma przejść badania jeszcze w tym tygodniu. Lille zachowa klauzulę, które upoważnia ich do 20% zysku z kolejnego transferu.

[20:58] Claudia Garcia, która już wcześniej informowała, że napastnik negocjuję z Rossoneri, potwierdza informację o przenosinach Rafaela Leao na San Siro.

[23:02] L’equipe potwierdza transfer za 35 milionów euro.

[23:02] Vito Angele również potwierdza, że rozmowy w sprawie przenosin trwają, ale hamuje huraoptymizm. Transfer wciąż nie jest skończony, a kluby wciąż negocjują. Data ewentualnych testów medycznych też pozostaje sprawą otwartą.

[23:16] Sky Sport podaje, że Diavolo dalej negocjuję transfer Leao i Correi. Z klubem ma pożegnać się Cutrone oraz Silva, którzy zwolnią miejsce dla wspomnianych wcześniej zawodników.

https://www.youtube.com/watch?v=hLl1291qn0M

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x