Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Redakcja

Portal ACMilanPolska.pl tworzony jest przez fanów dla fanów. Staramy się być odpowiedzią na potrzebę istnienia merytorycznego serwisu, na który kibice AC Milan zasługują. Każdego dnia dostarczamy najnowsze informację z otoczenia drużyny, plotki dziennikarskie oraz istotne wiadomości z Serie A.

Kogo szukamy?

Poszukujemy ludzi z pasją do włoskiego klubu, AC Milan, którzy chcieliby dzielić się istotnymi informacjami z otoczenia klubu z naszą polską społecznością Rossoneri.

Do Twoich obowiązków należałoby wyszukiwanie, tłumaczenie oraz publikowanie artykułów na temat drużyny, potencjalnych transferów oraz istotnych dla AC Milan wiadomości z Serie A.

Oczekujemy:

  • Zaangażowania.
  • Umiejętności samodzielnej pracy.
  • Znajomości obecnej sytuacji klubu.

Co zyskujesz pisząc u nas?

Przede wszystkim masz możliwość pisania dla ludzi takich jak ty – miłośników Rossoneri, którzy podobnie jak Ty, każdego dnia starają się dotrzeć do najnowszych informacji na temat ukochanego klubu.

Stajesz się częścią grupy, która każdego dnia pracuję nad zwiększaniem swojej wiedzy na temat Rossoneri oraz ich otoczenia, aby móc rzetelnie podzielić się nią z osobami, które nie mają tego komfortu.

Wolontariat dla ACMilanPolska.pl jest świetną opcja do rozpoczęcia swojej przygody z pisaniem, tłumaczeniem zagranicznych artykułów oraz wyrobienia własnej marki osobistej.

Dodatkowo masz bezpośrednią możliwość wpływania na zmiany na stronie, jej rozwój oraz budowanie społeczności z jedną z najliczniejszych grup kibicowskich w całej Polsce.

Ewentualne zarobki

Chociaż portal ACMilanPolska.pl nigdy nie był nastawiony na zarabianie pieniędzy, to co jakiś czas może natrafić się współpraca, która da stronie dodatkowy zastrzyk pieniędzy.

W momencie, kiedy ewentualna współpraca przekracza koszty utrzymania portalu, pozostałe pieniądze zostają przeznaczone na dalszy rozwój oraz zwiększanie komfortu użytkowników lub rozdzielone pomiędzy osobami pracującymi nad stroną, biorąc pod uwagę indywidualne zaangażowanie w rozwój.

W jaki sposób dołączyć?

Po prostu skontaktuj się z nami poprzez formularz w zakładce kontakt, wykorzystując schemat:

1. Imię I nazwisko:

2. Wiek:

3. Jak wygląda twoja dostępność?

4. Jak długo kibicujesz Rossoneri?

5. Z jakich źródeł czerpiesz informację na temat AC Milan?

6. Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświęcić na pisanie?

7. Załącz próbny artykuł, który został przez Ciebie napisany i odnosi się do najnowszych informacji na temat AC Milan – pokaż, jak radzisz sobie z pisaniem (wystarczy 150 słów)!