To nie koniec sagi z udziałem Torreiry. AC Milan ma nowy plan

David Price/Arsenal FC via Getty Images

Kiedy już wydawało się, że temat przenosin Lucasa Torreiry na San Siro ucichł raz na zawsze, raport od TMW (via MilanNews.it) dostarczył nowych informacji, które sugerują, że cała saga dopiero się rozkręca.

Pomimo ciągłych spekulacji łączących AC Milan z chęcią doprowadzenia do ponownej współpracy na linii Marco Giampaolo – Lucas Torreira, Arsenal wydawał się nieugięty i odrzucał możliwość sprzedaży pomocnika.

Podawano nawet informację, że cały zarząd Diavolo ma już pracować nad alternatywą dla Urugwajczyka, który pomimo wyrażenia chęci do powrotu do Włoch, pozostawał dla Kanonierów nietykalny.

Jednak według najnowszych informacji od TMW (via MilanNews.it), Rossoneri mają pozostawać w kontakcie z otoczeniem Torreiry i przekazywać dalszą chęć do sprowadzenia pomocnika na San Siro.

Klub planuje zaproponować Kanonierom kupno Urugwajczyka za pełną kwotę, ale jak podaje źródło, najpierw muszą pozyskać pieniądze na tego typu operację.

Właśnie dlatego, tak wiele mediów sugeruje, że AC Milan jest zdecydowany na sprzedaż Patricka Cutrone oraz Gianluigiego Donnaruammy, który wciąż nie usiadł z do rozmów na temat nowego kontraktu.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Piatek20
1 rok temu

Ktoś śledzi Arsenal? On w ogóle jest wart takich starań? 🤔