Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Kluby mają porozumienie, ale Laxalt chce więcej pieniędzy

Giuseppe Maffia/NurPhoto via Getty Images

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

Diego Laxalt jest jednym z priorytetowym transferów Atalanty w ostatnich dniach okna transferowego. Klub z Bergamo zdołał już nawet dojść do porozumienie z Milanem, jednak przenosiny piłkarza wciąż nie są pewne.

Jak podaje La Gazzetta dello Sport, największym problemem przy tej operacji są żądania finansowe Urugwajczyka. Zawodnik zarabia w barwach Rossoneri 1.8 miliona euro za sezon, kiedy nowy pracodawca oferuję mu 800 tysięcy.

Tuttosport – źródło potwierdza, że pomimo porozumienia, przenosiny Diego Laxalta do Atalanty nie są pewne. Wymagania finansowe zawodnika skutecznie odstraszają potencjalnego nabywce.

[12:09] Corriere della Sera – również zabiera głos w sprawie transferu Diego Laxalta i twierdzi, że transfer jest bliski upadku. Jedynie dopłata Milanu do wynagrodzenia zawodnika jest w stanie na nowo przywrócić nadzieje na przenosiny Urugwajczyka do Atalanty.

[12:43] Corriere Dello Sport – Kluby mają porozumienie sprawiające, że Diego Laxalt zostanie wypożyczony za 1 milion euro, a Atalanta będzie mogła wykupić go za 11 milionów euro. Problemem pozostają wymagania zawodnika. Nerazzurri oferują mu zarobki na poziomie 1.7 miliona euro, jednak po wykupieniu, zawodnik będzie otrzymywał 1.3 miliona euro przez kolejne 4 lata. Laxalt chce zarabiać więcej.

[12:48] L’Eco di Bergamo – Transfer Diego Laxalta jest bliższy upadkowi niż znalezieniu porozumienia. Gazeta również twierdzi, że problem leży na linii Urugwajczyk – Atalanta. Jeżeli obie strony znajdą porozumienie, to dojdzie do wypożyczenia.

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x