Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Media zgodnie: Trwają negocjację w sprawie Kessiego

Nicolò Campo/LightRocket via Getty Images

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

Przed chwilą Mohamed Bouhafsi z RMC Sport podał informację, że AS Monaco prowadzi rozmowy z zarządem Milanu, których celem ma być transfer Francka Kessiego.

Zawodnik ma być zainteresowany przenosinami do monakijskiej drużyny, ale wciąż pozostaje kwestia porozumienia pomiędzy klubami. Rossoneri chcą 20 milionów euro.

[22:00] To samo źródło podaję, że Milan zaczął już szukać odpowiedniego wzmocnia, które pokryję powstałą lukę po sprzedaży reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej.

[23:57] Vito Angelè: Kessie zostanie w Milanie.

[23:58] Di Marzio: Oferta Monaco jest za niska, aby Milan ją zaakceptował. Piłkarz woli pozostać na San Siro. Monakijska drużyna jest zdesperowana do wzmocnienia linii pomocy.

[23:59] GuillaumeMP: Milan odrzucił ofertę Monaco.

[00:06] W mediach przewijają się informację, że klub chce otrzymać za swojego pomocnika około 40 milionów euro. Zawodnik ma być gotowy do odejścia, ale chce dołączyć do klubu, który pozwoli mu zrobić duży krok w jego karierze.

[9:00] L’Equipe: W ostatnich godzinach kluby doszły do porozumienia w sprawie transferu Francka Kessiego. Brakuje zgody zawodnika. Cena ma wynosić około 35 milionów euro.

[12:35] MilanNews.it: AC Milan otrzymał ofertę opiewającą na 23-28 milionów euro. Zarząd rozważa propozycję, ale na 10 dni do zamknięcia okna transferowa będzie trudno znaleźć następce Kessiego.

[13:15] Nicolò Schira: Kessie ma się dobrze w Milanie i wolałby zostać. Propozycja Monaco nie jest aż tak kusząca, ponieważ opiewa na około 25 milionów euro.

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x