Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Tuttosport przedstawia żądania Floriana Thauvina

ac milan polska pl
Photo by Jose Manuel Alvarez/Quality Sport Images/Getty Images

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

Tuttosport podaje, że Florian Thauvin, którym od dłuższego czasu interesuje się AC Milan, oczekuje zarobków na poziomie 5 milionów euro za sezon.

Jest to kwota, która jest problematyczna dla Rossoneri, ponieważ zaburza drabinkę płacową, ale fakt, że piłkarz po zakończeniu sezonu będzie mógł przyjść za darmo, znacznie zwiększa jego prawdopodobieństwo na transfer na San Siro.

Jednak, jak to często ma miejsce przy tego typu promocjach, Diavolo nie są jedyną zainteresowaną ekipą, więc prawdopodobnie o dalszym losie kariery francuskiego zawodnika zadecyduje licytacja pomiędzy klubami o to, kto da większy kontrakt oraz osobiste ambicję sportowe Thauvina.

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x