Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Wciąż bez postępu. Silva przygotowuje się do sezonu z Rossoneri

Marco Luzzani/Getty Images

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

Andre Silva to piłkarz, który miał wrócić z wypożyczenia do Sevilli i być szybkim i przyjemnym zastrzykiem dodatkowych pieniędzy na kolejne wzmocnienia.

Jednak operacja sprzedaży Portugalczyka okazała się o wiele cięższa niż pierwotnie zakładano i na tydzień przed końcem okna transferowego w grze pozostaje tylko jedna drużyna.

Jak podaje La Gazzetta dello Sport, najmocniej o byłego piłkarza Porto walczy Sporting, który chciałby go wypożyczyć z opcją wykupu. Jednak nie jest to na rękę zarządowi Milanu, który jeszcze w to lato oczekuję dodatkowego przychodu z jego sprzedaży.

W międzyczasie Andre Silva zachowuję się jak profesjonalista, ćwicząc z resztą kolegów z zespołu i przygotowując się do nadchodzącego sezonu z Rossoneri. Nie jest wykluczone, że Portugalczyk ostatecznie pozostanie na San Siro.

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x