Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Wszyscy wierzą w transfer Taisona w styczniu

Baron/Bongarts/Getty Images

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

Jak podaje Calciomercato.com, Taison wciąż ma szansę na spełnienie swojego marzenia i zagranie w barwach Rossoneri, ponieważ zarząd klubu zamierza ponownie po niego sięgnąć, kiedy otworzy się styczniowe okno transferowe.

AC Milan wierzy w to, że tym razem Szachtar Donieck będzie bardziej przyjazny negocjacją, ponieważ zawodnik dał publiczny upust swojemu niezadowoleniu z upadku jego transferu na San Siro w minionym oknie transferowym – klik.

Pierwotnie ukraiński klub oczekiwał 30 milionów euro, które piłkarz ma zapisane w klauzuli odstępu, ale wstępne rozmowy pozwoliły na zbicie tej kwoty do 25 milionów euro, co i tak nie było zbliżone do 20 milionów euro, które w tym czasie mogli realnie wydać Rossoneri i co w ostateczności przełożyło się na jego pozostanie do dyspozycji Luísa Castro.

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x