Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Z kim klub chce przedłużyć kontrakt, a kto jest skreślony?

ac milan polska pl
Alessandro Sabattini/Getty Images

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

Przedstawiający dla Sky Sport informację, Manuele Baiocchini, opowiedział o planach zarządu Rossoneri na rozwiązanie problemów z kontraktami, które u większości kluczowych zawodników kończą się już po zakończeniu obecnie trwających rozgrywek Serie A.

W pierwszej kolejności AC Milan ma zając się przedłużeniem umów kluczowych zawodników, którzy mogą mieć swoją kartę piłkarza już w czerwcu 2021 roku. Mowa tu o Romagnolim, Donnarumie, Ibrahimoviciu oraz Calhanoglu.

Jedynym zawodnikiem, któremu zarząd Rossoneri ma pozwolić na wypełnienie umowy i odejściu w przyszłym roku, to na ten moment, Mateo Musacchio.

Następnie Diavolo skierują się ku Davide’owi Calabrii oraz Francku Kessiemu, których przedłużenie kontraktu jest od dłuższego czasu poruszana, ale fakt, że obowiązują one do 2022 roku, daje AC Milan więcej czasu na prowadzenie rozmów.

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x