fbpx Gattuso: Wyobrażałem sobie inną grę | AC Milan Polska

Gattuso: Wyobrażałem sobie inną grę

Arjen
Arjen
02:10 25.04.2019
acmilan pl Gattuso: Wyobrażałem sobie inną grę
Marco Canoniero/LightRocket via Getty Images

Trener AC Milanu – Gennaro Gattuso udzielił pomeczowej wypowiedzi, w której skomentował porażkę swojej drużyny i odpadnięcie z Coppa italia.

W pierwszej połowie zagraliśmy przyzwoicie, ale potem Lazio doszło do głosu. Nie spisujemy się świetnie, ale w niedziele czeka nas ważne spotkanie przeciwko Torino, więc musimy szybko zareagować. Fani AC Milanu zasłużyli na więcej.

Czasami muszę coś zmienić, aby spróbować nowych rzeczy. Czasami to się nie sprawdza. Zmagamy się z tym od ponad miesiąca, ale to nie jest problem taktyczny czy fizyczny. Robimy mniej niż jesteśmy wstanie.

Piątek? Nawet kiedy gramy z dwoma napastnikami, nie poprawiamy naszej gry. Nie robimy różnicy. Cała drużyna nie spisuję się dobrze, nie potrafimy pozostać na boisku.

Dobrze zaczęliśmy mecz, ale nie pokazaliśmy się z najlepszej strony. Musimy dowiedzieć się, co jest nie tak. Pozostał nam miesiąc do końca sezonu, a wciąż mamy wiele do przeanalizowania. Lazio zasłużyło na zwycięstwo. Pokazali się z niesamowitej strony w drugiej połowie.

Paqueta? Trenuje z nami. Mam nadzieje, że będzie mógł coś od siebie dołożyć w następnym spotkaniu. Dokonałbym tych samych wyborów, po prostu zagraliśmy słabo. Wyobrażałem sobie inną grę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Załaduj wcześniejsze posty
Serie A
Następny mecz
ac milan SPAL
26.05.2019 20:30
ac milan AC Milan
Tabela
1.Juventus FC28 W6 D4 L90 PKT
2.SSC Napoli24 W7 D7 L79 PKT
3.Atalanta BC20 W9 D9 L69 PKT
4.FC Internazionale Milano20 W9 D9 L69 PKT
5.AC Milan19 W11 D8 L68 PKT
Poprzedni mecz
ac milan AC Milan
11.05.2019 2 : 0
ac milan Frosinone
Już polajkowałem, zamknij