Wszystkie wypowiedzi piłkarzy sprzed dzisiejszego treningu

Alessandro Sabattini/Getty Images

Przygotowania do sezonu ruszył pełną parą, ale dziennikarzom MilanTV udało się zatrzymać kilku piłkarzy, aby zadać im pytanie dotyczące odczuć przedsezonowych. O to co mieli do powiedzenia nasi reprezentacji:

Calhangolu – Wakacje się skończyły, a teraz wracamy do pracy. Jesteśmy naładowani na przyszły sezon.

Silva – Jest dobrze. Cieszę się z powrotu do Milanello i spotkania tak wielu przyjaciół. Chce spotkać się z trenerem i porozmawiać na temat nadchodzącego sezonu.

Castillejo – To były przyjemne wakacje z rodziną oraz przyjaciółmi, ale teraz skupiamy się na powrocie. Theo Hernandez? Znamy się od dłuższego czasu. Jest świetnym piłkarzem i przyjemną osobą. Przychodzi tutaj, aby wprowadzić dobre zmiany do drużyny.

Plizzari – Udało mi się odpocząć, ale także trenowałem. Nie mogę się doczekać. Zawsze jest coś do poprawy.

Borini – Wakacje przebiegły bardzo pozytywnie. Odpoczywałem i opalałem się z moją ciężarną żoną. Jestem gotowy na nowy sezon. Ciężko trenowałem.

Caldata – Jest dobrze. Jestem szczęśliwy z możliwości bycia tutaj po ponad miesięcznej terapii w Rzymie. Giampaolo? Znam go, ponieważ wiele razy się z nim spotykałem w lidze. Wiem jaki styl preferuję i nie mogę się doczekać, kiedy wrócę do gry.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

ac milan Pioli: Miałem nadzieje, ze otrzymam prezent na moje urodzinyPioli: Miałem nadzieje, ze otrzymam prezent na moje urodziny

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o