AC Milan vs Bologna, wynik spotkania - 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy AC Milan a Bologna na Stadio Giuseppe Meazza zakończył się remisem 2-2. Obie drużyny zaprezentowały się zdecydowanie solidnie, a emocje sięgały zenitu przez całe 90 minut. Mecz zakończył się wynikiem 1-1 na przerwę, a ostateczny rezultat okazał się sprawiedliwy dla obu stron. Zobaczymy, jak ten remis wpłynie na dalsze losy obu zespołów w Serie A.

Mecz pomiędzy drużynami: AC Milan vs Bologna

W dniu 27 stycznia 2024 roku na Stadio Giuseppe Meazza odbył się mecz pomiędzy drużynami AC Milan oraz Bologna, w ramach 22. kolejki Serie A. Sędzią głównym spotkania był Davide Massa z Włoch. Mecz zakończył się remisem 2-2, a wynik do przerwy wynosił 1-1.

Relacja z przebiegu meczu:

Atmosfera na Stadio Giuseppe Meazza była niesamowita. Kibice obu drużyn głośno dopingowali swoje zespoły, tworząc niesamowity klimat na stadionie.

W 29. minucie meczu J. Zirkzee strzelił bramkę dla Bologny, dając jej prowadzenie 0-1. Gospodarze odpowiedzieli w 45. minucie, kiedy to R. Loftus-Cheek wyrównał na 1-1 po asyście D. Calabrii.

Drugą połowę zespół AC Milan rozpoczął zdecydowanie lepiej, co zaowocowało bramką R. Loftus-Cheeka w 83. minucie. Jednak Bologna nie zamierzała się poddać i w doliczonym czasie gry, R. Orsolini zdobył gola na 2-2.

Obie drużyny otrzymały po kilka żółtych kartek, co świadczyło o zaciętej walce na boisku. W 90. minucie meczu, Filippo Terracciano został ukarany żółtą kartką, a wśród gości żółte kartki otrzymali: R. Calafiori, L. Ferguson oraz K. Urbański.

Mecz zakończył się wynikiem 2-2, co z pewnością nie zadowoliło kibiców AC Milan, którzy mogli liczyć na pełne zwycięstwo swojego zespołu. Następne mecze dla AC Milan to starcia z Frosinone, Napoli oraz Rennes, natomiast Bologna zmierzy się z drużynami Sassuolo oraz Lecce.