Na stadionie Stadio Giuseppe Meazza dnia 2024-05-05 16:00 miało miejsce spotkanie AC Milan - Genoa - wynik 3-3

Dramatyczny pojedynek na Stadio Giuseppe Meazza zakończył się remisem 3-3 pomiędzy AC Milan a Genoa. Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom futbolu, co sprawiło, że kibice byli w pełni zadowoleni z widowiska. Mecz odbył się w ramach 35. kolejki włoskiej Serie A, a emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Relacja z meczu: AC Milan vs Genoa

Zapraszamy na emocjonującą relację z meczu pomiędzy AC Milan a Genoa, który odbył się na Stadio Giuseppe Meazza w ramach 35. kolejki Serie A.

Od samego początku spotkania atmosfera na stadionie była niesamowita. Kibice obu drużyn głośno dopingowali swoich ulubieńców, tworząc niesamowitą atmosferę podczas tego ważnego starcia.

Gospodarze rozpoczęli mecz z determinacją, co zaowocowało bramką strzeloną już w 5. minucie przez M. Retegui. Genoa jednak szybko odpowiedziała, a w 45. minucie S. Chukwueze skutecznie wykorzystał podanie A. Florenziego, doprowadzając do wyrównania 1-1 przed przerwą.

Po wznowieniu gry to jednak goście objęli prowadzenie. C. Ekuban pokazał klasę i strzałem w 48. minucie pokonał bramkarza Milanu. Miejscowi nie zamierzali jednak się poddawać. M. Gabbia w 72. minucie strzałem głową ponownie wyrównał po zagraniu A. Florenziego.

Emocje sięgnęły zenitu w drugiej połowie. O. Giroud ustawił wynik na 3-2 na korzyść Milanu po podaniu C. Pulišicia w 75. minucie. Jednak Genoa nie zamierzała się poddać i M. Thiaw w 87. minucie ponownie wyrównał, ustalając ostateczny wynik meczu na 3-3.

Mecz nie obył się bez kartek. Tijjani Reijnders z AC Milan otrzymał żółtą kartkę w 43. minucie, natomiast Johan Vásquez z Genoa został ukarany w 90. minucie.

Pomimo wyrównanego wyniku, obie drużyny mogą być zadowolone z zaprezentowanej postawy. Następne mecze dla AC Milan to starcia z Cagliari, Torino oraz Salernitana, natomiast Genoa zmierzy się z Sassuolo, AS Roma i Bologną. Czekamy z niecierpliwością na kolejne emocje na włoskich boiskach Serie A!