Dnia 2022-09-18 18:45 na obiekcie Stadio Giuseppe Meazza odbyło się spotkanie AC Milan vs Napoli zakończone wynikiem 1-2

Dnia 2022-09-18 18:45 na obiekcie sportowym Stadio Giuseppe Meazza odbył się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 7. Zmierzyły się AC Milan oraz Napoli.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy AC Milan i Napoli wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: M. Politano 55' 0-1 O. Giroud 69' 1-1 T. Hernández G. Simeone 78' 1-2 Mário Rui

Żółte kartki AC Milan: Simon Kjær 18' Davide Calabria 45' Rade Krunić 53' Fikayo Tomori 74'

Żółte kartki Napoli: Amir Rrahmani 63' Giovanni Simeone 70' Alessio Zerbin 87'

Czerwone kartki AC Milan:

Czerwone kartki Napoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Maurizio Mariani, Italy. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu AC Milan stawi czoła Empoli, następne spotkania z drużynami Chelsea oraz Juventus. Kolejno natomiast Napoli zmierzy się z Torino. Następne mecze zagra z drużynami Ajax oraz Cremonese.

Oddani fani piłki nożnej śledzą ciekawe starcia, które tyczą się ligi Serie A. Interesujące futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak Simon Kjær Amir Rrahmani nieraz zagwarantowały wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wiele niezapomnianych emocji. Regularnie zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem kończące się czerwonym kartonikiem, wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi są zażarte, rzadko okazuje się definitywnie, iż potyczki nie są warte uwagi. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Serie A. Uczestnictwo takich zespołów jak AC Milan i Napoli w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadio Giuseppe Meazza.