Czy Gattuso będzie trenerem AC Milanu w przyszłym sezonie?

Marco Canoniero/LightRocket via Getty Images

Wczorajsza wypowiedź Gennaro Gattuso na temat swojej przyszłości w AC Milanie, otworzyła spekulacje odnośnie obsady posady głównego trenera Rossoneri w przyszłym sezonie.

Wczoraj, jak zwykle dzień przed nadchodzącym meczem, Rino pojawił się na konferencji, na której odpowiadał na pytania dziennikarzy oraz zaprezentował listę powołanych piłkarzy.

Jednak na pytanie o swoją przyszłość, Gattuso odpowiedział w sposób, którego nikt się nie spodziewał.

Przyszłość? Poznasz moją przyszłość wciągu następnych dwóch miesięcy. Nie myślę o moim kontrakcie, ale o zdobyciu naszego celu. Na koniec sezonu, powiem Ci co myślę.

Wypowiedz szybko rozniosła się po wszystkich największych mediach, które związane są z piłką nożna i AC Milanem, co spowodowało wysyp plotek z nazwiskami trenerów, którzy mogliby zastąpić Gattuso.

Wśród osób, które najczęściej się przewijają jest były selekcjoner reprezentacji Włoch oraz do niedawna trener Chelsea – Antonio Conte. Pomimo tego, że po nieudanej przygodzie z angielskim klubem, wciąż jest na drodze sądowej, aby odzyskać pełną kwotę za swoją pracę, media sugerują, że jest chętny na powrót do roli trenera, a kierunkiem, który sobie obrał mają być Włochy.

Ponadto włoskie gazety sugerują, że zainteresowany jego pozyskaniem jest Inter Mediolan oraz AC Milan, który po słowach Gattuso miał zacząć przyglądać się rynkowi trenerów.

Całe zamieszanie, które stworzył dookoła swojej osoby Rino, miało być spowodowane brakiem wsparcia zarządu, a przede wszystkim Leonardo. W ostatnim czasie miało miejsce wiele plotek, które sugerowało, że pomimo powrotu Rossoneri do Ligi Mistrzów, Gattuso może i tak stracić posadę.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o