Ekskluzywny wywiad z agentem Laxalta na temat przyszłości Diego

Nicolò Campo/LightRocket via Getty Images

Przyszłość Diego Laxalta na San Siro wciąż stoi pod znakiem zapytania. Urugwajczyk, który rok temu dołączył do AC Milanu, nie zdołał przebić się do pierwszego składu, co wzbudziło spekulację na temat jego dalszej przygody z barwami Rossoneri.

Agent piłkarza – Ariel Krasouski udzielił ostatnio wywiadu dla Calciomercato.com, w którym został poruszony wątek Diego i jego przyszłości. O to co miał do powiedzenia.

Co spowodowało wahania formy Laxalta w pierwszym sezonie na San Siro? Myślę, że to normalne dla nowego piłkarza. W następnym roku fani ujrzą prawdziwego Laxalta.

Więc intencją Laxalta jest pozostanie w Rossoneri? Tak, piłkarz chce pozostać w klubie. Tak jak mówiłem wcześniej, Niedawno dopiero dołączył do Milanu. On głęboko wierzy, że jest w stanie się poprawić i zaimponować Rossoneri, ale musimy zrozumieć wybór, który podejmie klub oraz nowy szkoleniowiec.

Chciałbym jednak dodać, że piłkarz spisuję się dobrze w Milanie i jego intencją jest pozostanie. Poczekamy na decyzję pozostałych stron, ale na ten moment nie szukaliśmy innego wyjścia.

Co możesz powiedzieć na temat zainteresowania Torino? Nikt się z nami nie kontaktował. Milan z nami nie rozmawiał, tak samo jak inne zespoły. Zawsze rozmawiałem z klubem za pomocą Leonardo lub Maldiniego. Wiedzą, że mamy dobre stosunki i, że oczekujemy informacji, jeżeli będziemy musieli szukać innego klubu. Przykro mi z powodu Leonardo, ale na ten moment nie ma kompletnie żadnych informacji.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments