Mercato – 23.01 (21:40) – Suso ma porozumienie z Sevillą. Piątek zostaje!

Emilio Andreoli/Getty Images

[21:38] Mediaset: Krzysztof Piątek zaakceptował rolę zmiennika i zamierza walczyć o miejsce w pierwszym składzie. Polak nie opuści w tym oknie transferowym Rossoneri.

[18:40] Louis Girardi: Monchi przekonał Suso. Pozostaje nam czekać na ostatecznie porozumienie pomiędzy klubami. AC Milan miał rozpocząć poszukiwanie następcy.

[14:40] Nicolò Schira [wolne tłumaczenie]: Transfer dopięty! Leipzig pozyskało Daniego Olmo. Zapłacą 20 milionów euro plus bonusy. Kontrakt do 2024 roku z zarobkami na poziomie 3 milionów euro plus bonusy.

[14:20] SportMediaset podaje, że PSG chętnie wykorzysta złą sytuację Lucasa Paquety i jest chętne sprowadzić go do Paryża, ale nie zaoferuję więcej niż 20 milionów euro. AC Milan ma wyceniać Brazylijczyka na 31.5 miliona euro. Źródło wspomina wczorajszą wizytę jego agenta w Casa Milan.

[13:20] Turecka gazeta Aksam (via FCInterNews.it) podała, że Hakan Çalhanoğlu jest jedną z opcji Tottenhamu na wypadek odejścia Eriksena. AC Milan jest gotowy sprzedać swojego piłkarza, ale oczekuję oferty opiewającej na około 20 milionów euro – tyle ile angielski klub ma otrzymać od Interu Mediolan.

[12:45] Vito Angelè podał kolejne informację, które sugerują, że na ten moment wypożyczenie Gabbii do Parmy jest zablokowane. Jeżeli zawodnik nie odejdzie, to zostanie czwartym środkowym obrońcą, zajmując miejsce Duarte. Istnieje przypuszczenie, że klub może rozważać powrót Brazylijczyka do Brazylii.

[11:20] Vito Angelè podał, że Milan nie złożył żadnej oficjalnej ofert za Olmo i najprawdopodobniej zawodnik trafi do RB Leipzig. Negocjację z Romą w sprawie Undera również stanęły w miejscu, ponieważ Rzymianie nie są przekonani do Suso. Na ten moment okno transferowe Rossoneri wydaje się zamrożone.

[10:40] Olmo miał opuścić obóz w Rovinj, aby powrócić do Zagrzebu, a następnie czekać na omówienie ostatnich szczegółów umowy pomiędzy klubami. Chorwat najprawdopodobniej po południu uda się do Niemiec, aby przejść testy medyczne przed podpisaniem kontraktu z RB Leipzig.

[9:33] La Gazzetta dello Sport przypomina, że obecnie trwające okno transferowe jest dla zarządu AC Milan zamrożone do momentu, w którym klub opuści jeden z piłkarzy. Biorąc pod uwagę ostatnie doniesienia, to chodzi przede wszystkim o Ricardo Rodrigueza, Suso oraz Lucasa Paquetę.

[9:02] Jak praktycznie każdego dnia w ostatnim czasie, Tuttosport ponownie skupia się na Lucasie Paquecie, twierdząc, że na wczorajszym spotkaniu agent Brazylijczyka miał przekazać, że pomocnik nie jest szczęśliwy z powodu swojej obecnej sytuacji i jest otwarty na odejście. AC Milan oczekuję co najmniej zwrotu z inwestycji, a potencjalnym klubem pozostaje PSG.

[9:00] Wczoraj wieczorem doszło do spotkań w Casa Milan, na którym był obecny agent Rodrigo De Paula oraz Lucasa Paquety. Zarząd zamierza spieniężyć Brazylijczyka, a za pozyskane środki sprowadzić piłkarza Udniese, który ma lepiej pasować do nowej koncepcji drużyny.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments