MERCATO – 26.01 (13:27) – Transfer Suso do Sevilli. Spurs pyta o Piątka

Marco Canoniero/LightRocket via Getty Images

[13:27] Antonio Vitiello: AC Milan negocjuje z Sevilla warunki wykupienia Suso. Rossoneri chcą, aby hiszpański klub musiał wykupić zawodnika, kiedy Sevilla naciska na możliwość wykupienia. Operacja wyceniana na około 20-25 milionów euro.

[12:55] Sky podaje, że w obliczu praktycznie pewnego odejścia Christiana Eriksena do Interu Mediolan, Tottenham zamierza od razu wykorzystać zarobione pieniądze na wzmocnienie drużyny przed drugą częścią sezonu. Pierwszy, wyborem ma być Krzysztof Piątek, a rozmowy miały zostać wznowione.

[12:02] Tuttosport: Sevilla oferuję około 25 milionów euro, ale zarząd Rossoneri nie wydał jednogłośnej zgody na transfer. Suso miałby zostać wypożyczony z opcją wykupu, która zamieniałaby się w przymus, po osiągnięciu przez niego określonych celów.

[10:55] Di Marzio podaje, że AC Milan cały czas rozmawia z otoczeniem Florentino Luisa, przygotowując odpowiednią ofertę. Rossoneri chcą go wypożyczyć na 18 miesięcy, zawierając klauzulę wykupu (na poziomie około 40 milionów euro). Benfica jest gotowa się na to zgodzić, ale wymaga duże kwoty wykupu.

[10:55] Vito Angelè: W ostatnich godzinach trwają rozmowy AC Milan z Sevillą. Hiszpański klub oferuję włączenie do swojej oferty Kjaera – obrońcy, który aktualnie jest wypożyczony do Rossoneri.

[8:45] Louis Girardi: Brakuje tylko zgody od Gazidisa na transfer Suso do Sevilli. Hiszpański klub oferuje wypożyczenie z obowiązkiem wykupu za 20 milionów euro

[01:02] Włoscy dziennikarze nadal podają informację, że AC Milan negocjuję transfer Antonee Robinsona, który ma został następcą Ricardo Rodrigueza. Obecny klub obrońcy oczekuję za niego 10-12 milionów euro, ale Rossoneri mają nadzieje na obniżenie tej kwoty przed końcem okna transferowego.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments