Milan wybiera się na zakupy do Chorwacji

Serhat Cagdas/Anadolu Agency/Getty Images

Skauci AC Milanu pracują w ostatnim okresie więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Pomimo świetnego, styczniowego okienka transferowego, nikt w zarządzie nie ma zamiaru spoczywać na laurach. Cel jest jeden – powrót do Ligi Mistrzów i dalsze budowanie zespołu na młodych, perspektywicznych piłkarzach.

Według calciomercato, skauci Milanu są aktualnie w Chorwacji i przyglądają się grze pierwszej drużyny Dinamo Zagrzeb. Chorwacki klub ma być dla Rossoneri “basenem talentów”, z którego AC Milan będzie próbował pozyskać co najmniej 3 zawodników.

Pierwszym z potencjalnych wzmocnień ma być Dani Olmo, który już kilka miesięcy temu, był łączony z przenosinami na San Siro. Olmo jest uważany za jednego z najlepszych zawodników Dinamo, a klub wycenia go na 25 milionów euro. Pod wrażeniem piłkarskich umiejętności Olmo jest również FC Barcelony oraz Borussia Dortmund i to najprawdopodobniej z nimi przyjdzie się mierzyć AC Milanowi.

Pozostałe 2 nazwiska, to: Nikola Moro oraz Antonio Marin, którzy są uważani za prawdziwe talenty, z dużym potencjałem do dalszego rozwoju. To właśnie ta dwójka graczy wydaje się być najbardziej realną opcją na letnie wzmocnienie Rossoneri, ponieważ ich cena będzie stosunkowo niska oraz obaj wpisują się idealnie w nową politykę klubu.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments