Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Nie tylko Correa. Wciąż istnieje dużo opcji na wzmocnienie

David S. Bustamante/Soccrates/Getty Images

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

Jak podaje La Repubblica, zarząd Milanu w przyszłym tygodniu ma zaplanowany wylot do Madrytu, gdzie spotka się z przedstawicielami Atletico Madryt i Realu Madryt.

Pomimo wiadomej sympatii Rossoneri do Angela Correi, klub nie ma zamiaru ślepo na niego patrzeć. Paolo Maldini i spółka oczywiście spróbują po raz ostatni wynegocjować jego transfer, ale jeżeli hiszpański klub nie przystanie na ich warunki, to skierują się oni po innego piłkarza, którym może być pomocnik.

Jednak aby doszło do przenosin nowego zawodnika na San Siro, AC Milan musi sprzedać jednego ze swoich piłkarzy, mając nadzieje na pozbycie się Andre Silvy. Istnieje możliwość, że przez brak zainteresowanych drużyn, Portugalczyk zostanie na kolejny sezon, a Rossoneri sprzedadzą kogoś innego. W ostatnim czasie dużo się mówi na temat odejście Francka Kessiego, ale porozumienie z AS Monaco wciąż jest dalekie.

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x