Pioli: Szanuję fanów, mają prawo do krytyki. Dla mnie to dodatkowy bodziec do pracy

acmilan.com

Przedstawiamy wolne tłumaczenie najciekawszych wypowiedzi z dzisiejszej, pierwszej konferencji z udziałem Stefano Pioliego, nowego szkoleniowca AC Milan.

Rozumiemy frustrację naszych kibiców, ale klub został ocalony przed bankructwem. Nie dostaliśmy łatwego zadania. Pracujemy nad przywróceniem Milanu na należne mu miejsce. To trudne zadania i zajmie to trochę czasu. Popełnimy kilka błędów, ale chce zapewnić kibiców, że jesteśmy zdeterminowani nad osiągnięciem wyznaczonego celu. Wszystkie decyzję, które podejmiemy, podejmiemy wspólnie.

Gazidis

Zmiana trenera to porażka dla nas wszystkich. Pioli przychodzi w ciężkiej sytuacji, ale patrzymy w tę samą stronę.

Boban

Jestem bardzo podekscytowany. Milan to świetny klub, jeden z najbardziej prestiżowych na świecie. Posiadający dobry zespół z wielkimi umiejętnościami, pasją oraz nastawieniem do ciężkiej pracy. Zarządzany przez dyrektorów, którzy wykazali duże zaufanie do mnie. Szanuję fanów, mają prawo do krytyki. Dla mnie to dodatkowy bodziec do pracy. Będziemy musieli pracować na boisku oraz na poziomie mentalnym. To będzie bardzo ważne 10 dni.

Giampaolo to świetny szkoleniowiec, ale z innymi pomysłami niż moje. Muszę się wykazać przekazywaniem swoich założeń zawodnikom.

Pioli

Jesteśmy spokojni, ponieważ podjęliśmy przemyślaną decyzję zgodną z wymaganiami klubu. Nasza obecność jest gwarancją, ponieważ nie chcemy czekać 10 lat na powrót do wygrywania i ręczymy za to. Bierzemy cała odpowiedzialność na siebie.

Maldini

Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments