Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Pierwszy cel transferowy Milanu do wyjęcia za 15 milionów euro

ac milan polska pl
BILD ZEITUNG OUT

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

Chociaż do zimowego okna transferowego pozostało jeszcze trochę czasu, włoska prasa zaczyna dostarczam nam coraz ciekawszych informacji na temat potencjalnych ruchów transferowych AC Milan.

Główną pozycją do wzmocnienia w szeregach Rossoneri będzie linia obrony, gdzie Maldini i spółka rozważają dwie propozycję – Ozana Kabaka oraz Matteo Lovato.

O ile od kilku miesięcy to Turek jest pierwszym wyborem klubu, to jego wycena na poziomie 30 milionów euro, zaczęła kierować zarząd do większych starań o reprezentanta Hellas Verona.

Jednak jak podaje Tuttosport, ze względu na swoje problemy finansowe, Schalke ma być zdecydowane na sprzedaż kilku swoich piłkarzy za niższą cenę, w tym Ozana Kabakę, którego wartość miała obniży się do poziomu 15-20 milionów euro.

Jest to kwota w zasięgu AC Milan, dlatego obecne założenie polega na próbie sprowadzenia tureckiego obrońcy, a w momencie nie znalezienie porozumienia z władzami niemieckiego klubu, Rossoneri postarają się o transfer Matteo Lovato.

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x