Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Polowanie na obrońcę

ac milan polska pl
Photo by Jonathan Moscrop/Getty Images

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

W styczniu AC Milan będzie starał się o pozyskanie obrońcy, który według obranej strategii, ponownie ma być młodym talentem, osiągającym swój pełen potencjał w barwach Rossoneri.

Chociaż pierwotny plan zakłada walkę o 20-letniego Ozana Kabaka – obecnego zawodnika Schalke i dobrze nam znanego celu transferowego AC Milan – to klub ma obserwować również sytuację Matteo Lovato.

Zawodnik Hellas Verona to włoski talent z rocznika 2000, który ma być wyceniany na 20 milionów euro, dzięki czemu byłby tańszy o około 5 milionów euro, w porównaniu do reprezentanta Turcji.

La Gazzetta dello Sport wspomina również o tym, że AC Milan będzie dysponował kwotą na poziomie co najmniej 15 milionów euro, co miało być zaoszczędzone podczas ostatniego okna transferowego, kiedy ostatecznie nie udało się wzmocnić linii obrony w sposób, który wszyscy oczekiwali.

Prawdopodobnie już jutro o godzinie 20:45 będziemy mogli obejrzeć Matteo Lovato w bezpośrednim starciu z Rossoneri, kiedy to AC Milan podejmie na San Siro, Hellas Verona.

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x