Torino – AC Milan: Pomeczowe wypowiedzi

Massimiliano Ferraro/NurPhoto via Getty Images

Po wczorajszej porażce przeciwko Torino, dziennikarze Milan TV przeprowadzili krótki wywiad z Marco Giampaolo oraz Ismaelem Bennacerem.

Mecz – Powinniśmy byli zabić spotkanie. W dłużej mierze kontrowaliśmy [mecz] i prosiłem drużynę, aby nie oddała kontroli w drugiej połowie, naciskali i szukali drugiego trafienia, ponieważ Torino jest bardzo niebezpieczne. Po ich bramce gra się zmieniła, a zespół się zdenerwował, co nie może być usprawiedliwieniem. Nie zasłużyliśmy na porażkę. Zagraliśmy dobre spotkanie i odzyskaliśmy pewność siebie po porażce w derbach. Mam nadzieje, że to nas nie złamię, ponieważ jesteśmy na dobrej drodze.

Powrót Torino – Sędzia sprawdził na VARze i uznał, że nie było faulu na Calhanoglu i nie ma od tego odwrotu. Pokazaliśmy się z dobrej strony, ale nadal jest wiele do zrobienia.

Nowe nabytki i Fiorentina – Leao, Bennacer i Hernandez spisali się dobrze, podobnie jak reszta drużyny. Mam zespół wysokiej jakości. Ci zawodnicy to zawodowcy. To solidna grupa, która zawsze pokazuję, jak bardzo im zależy. Będziemy grać w niedziele, musimy się zregenerować.

Marco Giampaolo [wolne tłumaczenie]

Powinniśmy pozostać bardziej skoncentrowani, ponieważ zagranie dobrze pierwszej połowy nie jest wystarczające. Powinniśmy byli zabić spotkanie. Jestem szczęśliwy w Milanie. Wciąż się uczę, ale żebyśmy byli na prawdę szczęśliwi, musimy zacząć wygrywać. Myślę, że był faul na Calhanoglu, po którym doszło do wyrównania. Musimy zrobić o wiele więcej przeciwko Fiorentinie i potrzebujemy wsparcia naszych kibiców.

Ismael Bennacer [wolne tłumaczenie]

Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments