Andre Silva: Chcę wrócić, ale jako podstawowy zawodnik

David S. Bustamante/Soccrates/Getty Images

Napastnik Sevilli – Andre Silva, podczas udzielania wywiadu dla Gazzetta dello Sport, przyznał, że tęskni za Włochami, ale jedyna opcja na jego powrót, to gra w pierwszym składzie.

Silva dołączył do hiszpańskiego klubu na zasadzie wypożyczenia z AC Milanu. Umowa zawiera możliwość wykupienia zawodnika po sezonie.

Ze wszystkich drużyn, które mogliśmy wylosować, Lazio jest najsilniejszym przeciwnikiem, ale pojedziemy tam, aby wygrać.

Tutaj w Sevilli, możesz oddychać pasją do Ligi Europy. Bardzo cenią sobie to trofeum.

Czy śledzisz Lazio? Tak, ponieważ jestem graczem Milanu i chce być poinformowany. Widziałem ich mecz przeciwko Interowi w Coppa.

Czy tęsknisz za Włochami? Tak. nawet jeżeli przeszłość przeminęła, wszystko mogło potoczyć się inaczej. Piłka nożna nie jest indywidualnym sportem.

Możesz mieć oczekiwania, ale nie jesteś sam i inni muszą Ci w tym pomóc albo chociaż spróbować pomóc.

Jestem szczęśliwy [z rezultatów Milanu]. Zajmują 4 miejsce, walcząc jak równy z równym przeciwko najlepszym, a to jest główny cel.

Pokonali Napoli w Coppa italia, co jest również świetne. Mam nadzieje, że będą to kontynuować.

Milan jest inną drużyną niż kilka lat temu, ale mają szanse być znowu najlepsi i mam nadzieje, że będą.

Chce się spisywać tutaj dobrze, a potem… jeżeli byłoby to zależne ode mnie, to chciałbym iść i grać dla najlepszego klubu na świecie.

Jeżeli proszę mnie, abym wybrał pomiędzy graniem jako podstawowy zawodnik Sevilli albo siedzenie na ławce w Milanie, mój wybór jest oczywisty.

Jednak jestem gdzieś pośrodku. Jest mi dobrze tutaj i mam kontrakt z AC Milanem. Nie myślę o mojej przyszłości, inaczej byłbym rozproszony.

Czy Milan Cię obserwuje? Tak. Wysyłają mi wiadomości i wspominają, że wykonuję dobrą robotę. Jestem ich inwestycją.

Jeżeli Sevilla mnie wykupi, będzie to oznaczało, że wierzą we mnie i myślą, że mogę się jeszcze bardziej rozwinąć, ale jest wciąż za wcześnie. Niczego jeszcze nie dokonałem.

To jak się zaprezentuje, zadecyduje o mojej przyszłości. Po prostu chce grać i być szczęśliwym.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments