Boban na temat transferu Modricia, Correi oraz Rebicia

Alexander Hassenstein - FIFA/FIFA via Getty Images

Przedstawiamy zapis wywiadu Zvonimira Bobana dla Sky Sport, w którym odnosi się do zakończonego mercato w wykonaniu Rossoneri, plotek o Modriciu oraz Angela Correi.

To było wymagające mercato. Mam nadzieje, że FIFA trochę je skróci. To [rynek transferowy] stresuję zarówno zespół, jak i szkoleniowców. Zawodnicy przychodzą i odchodzą.

Rebić to zawodnik z charakterem i siłą. Potrafi grać na różnych pozycjach i w ustawieniu z dwoma napastnikami. Bardzo dorósł technicznie. Jesteśmy szczęśliwi, że go mamy.

Młodzi piłkarze mają duże umiejętności, ale muszą też być zawodnicy doświadczeni i silni. Mamy wielu młodych piłkarzy, więc przydałoby się paru doświadczonych.

Zvonimir Boban [wolne tłumaczenie]

Przechodzimy przez pewien proces. Fani czekają bardzo długo, ale ja i Paolo staramy się wszystko przyspieszyć, jak to tylko możliwe. Nie możemy się godzić na bycie w środku tabeli, ale w przeciągu jednego dnia nie dojdziemy do miejsca, w którym kiedyś byliśmy.

Modrić? Luka jest wielkim fanem Milanu. Jest niesamowitym zawodnikiem, ale to [transfer] było niemożliwe. Nie udało nam się osiągnąć konkretnego porozumienia.

Correa? Nie udało nam się znaleźć porozumienia ekonomicznego. Zobaczymy, co się wydarzy. Mamy dobry skład. Przyszłość pokażę, czy spisaliśmy się dobrze, ale wierzymy, że piłkarze, którzy dołączyli będą bardzo ważni.

Ciężko pracowaliśmy podczas tego okna transferowego. Dobrze się przygotowaliśmy. Chcieliśmy pozyskać ważnych zawodników, którzy podniosą jakość zespołu. Jeden piłkarz za 100 milionów euro niczego by sam nie zmienił.

Zvonimir Boban [wolne tłumaczenie]

Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments