Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Giampaolo: Musze pracować, aby pomóc moim piłkarzom grać lepiej

ac milan
acmilan.com

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

Przedstawiamy zapis dzisiejszej konferencji z udziałem Marco Giampaolo. Jutro o godzinie 21:00, AC Milan zmierzy się w ramach piątej kolejki Serie A z Torino.

Jestem świadomy tego, kim jesteśmy dzisiaj. Wiemy, że mamy rzeczy do poprawy. Na ten moment nie jesteśmy zadowoleni, nikt nie jest. Trenujemy, aby być silniejszą oraz bardziej przekonywującą [drużyną]. Wiem dobrze o problemach zespołu, pracujemy, aby znaleźć rozwiązanie.

Po meczu derbowym panuję rozczarowanie. Mamy obowiązek zacząć od nowa i się poprawić. To jest najważniejsze. Drużyna dobrze pracuję i odkłada na bok ostatnią porażkę. Musimy zareagować i rozpocząć [kolejne spotkanie] z determinacją.

Piątek? Nie mam z nim problemu. Musimy wszyscy się poprawić w ofensywie. Musimy pracować, aby osiągnąć czwarte miejsce. Musimy pracować, aby być silną [drużyną], a potem zobaczymy, co się stanie. To jest pytanie, na które nie można teraz odpowiedzieć.

Zarząd jest zawsze w okolicy i zawsze kiedy rozmawiamy, rozważamy różne pomysły oraz opcję, ale nie było niczego szczególnie wartego uwagi.

Milan jest czymś innym w porównaniu do Sampdorii. Ten Milan ma inną charakterystykę. Musze pracować, aby pomóc moim piłkarzom grać lepiej. Nigdy nie myślę o takich rzeczach, jak moja przyszłość.

Marco Giampaolo [wolne tłumaczenie]

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x