Zostań redaktorem w ACMilanPolska.pl!

Giampaolo: Różnicą w spotkaniach ligowych Interu, a tymi Ligi Mistrzów jest poziom przeciwnika. Jutro zagra Conti

ac milan
acmilan.com

Uwaga!

Post ma ponad 7 dni. W świecie Rossoneri wszystko bardzo szybko się zmienia, więc weź pod uwagę, że informację, które tutaj przeczytasz, mogą być nieaktualne. Najnowsze wiadomości zawsze znajdziesz tutaj.

Przedstawiamy zapis najważniejszych wypowiedzi Marco Giampaolo przed jutrzejszym, derbowym spotkaniem przeciwko Interowi Mediolan. Wywiad jest dostępny w języku angielski w oficjalnej aplikacji Milanu.

Pokonanie Verony było ważnym momentem, ponieważ drużyna rozwija się mecz po meczu. Naszym celem jest wygranie [derbów]. Ważne, żebyśmy zagrali dobrze i kontynuowali nasz projekt, ale w tym samym czasie musimy dać naszym fanom to, czego oczekują. To będzie nasze najtrudniejsze spotkanie do tej pory, więc musimy dać z siebie wszystko. To jest definitywnie ważny mecz, tak jak zawsze był. Nie wiem czy Inter jest w lepszej predyspozycji niż my. Skupiam się na swoim zespole.

Widziałem mecz Interu w Lidze Mistrzów, to była zupełnie inna drużyna niż ta, którą prezentowali wcześniej. Wierze, że jest możliwe, aby bronić się, zachowując posiadanie piłki. Nie musisz parkować busa, jest wiele innych wyjść. Naszym celem jest osiągnięcie wielu rzeczy, ale musimy ciężko pracować, aby je zdobyć. Chce, aby moja drużyna grała wysoko. Musimy skupić się na najmniejszych szczegółach.

Marco Giampaolo [wolne tłumaczenie]

Wątpię, że miałem wcześniej możliwość spotkania z Conte, ale ma niezwykłą karierę. Widziałem jego ewolucję jako trenera. Znam dobrze jego pomysł na grę.

Conti zagra. To jest okazja dla niego. Wziąłem pod uwagę jego grę oraz rozwój na przestrzeni ostatniego miesiąca. On zawsze starał się poprawić w obronie i jestem pewny, że osiągnął progres.

Podczas letnich spotkań, drużyna grała w sposób, w który chciałem. Od startu ligi przestali. Drużyna rozumie moje podejście do piłki nożnej i co chce, aby prezentowali na boisku.

Marco Giampaolo [wolne tłumaczenie]

Inter z i bez Icardiego? Nie ma żadnej różnicy. To nic dla mnie nie zmienia. Powodem naszych problemów jest trwający proces adaptacji. Mamy zawodników, którzy późno do nas dołączyli.

Zespół dobrze się przygotowywał do tego spotkania, bez niepotrzebnego stresu. Musimy rozegrać to spotkanie i wykonywać poprawnie założenia. Niczym dzieci, musimy bawić się piłką. Kiedy musisz ganiać za kimś, aby odebrać mu piłkę, to nie jest przyjemne.

Jak przygotowuje się do spotkania? Dużo pracując, jak zwykle. Wierze, że tylko ciężka praca pozwala na osiąganie wyznaczonych celów.

Biglia to bardzo doświadczony zawodnik, wie jak grać przez całe spotkanie. Jutro zaczynamy w 11, ale zagra 14 piłkarzy.

Tak jak powiedziałem, Inter gra w dany sposób. Nie spodziewam się niczego innego. Zawsze próbują zdominować mecz. Różnicą w ich spotkaniach ligowych, a tymi Ligi Mistrzów jest poziom przeciwnika.

Marco Giampaolo [wolne tłumaczenie]

Kamil Owczarek
Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x