Obecna sytuacja z Yacine Brahimi’m

Gualter Fatia/Getty Images

Zimowe okno transferowe jest już od tygodnia zamknięte, ale AC Milan nie spoczywa na laurach i już planuje kolejne transfery. Dla Maldini’ego, Leonardo oraz Gazidis, cel wydaje się prosty – powrót do Ligi mistrzów.

Z tego właśnie powodu w styczniowym okienku transferowym, klub zdecydował się wydać łącznie 70 milionów euro, które pozwoliły na pozyskanie Krzysztofa Piątka oraz Paquet’y.

Brak skrzydłowego – Trener Rossoneri chciał otrzymać jeszcze jednego zawodnika, kolejnego skrzydłowego. Leonardo na prośbę Gattuso, próbował pozyskać Carrasco, Sant-maximin’a oraz Groeneveld’a, ale sytuacja finansowa klubu oraz brak czasu, nie pozwoliły na dokończenie transferów.

Jednak wydaje się, że tak długo wyczekiwane pozyskanie skrzydłowego, stanie się realne w najbliższym okienku transferowym, a do potencjalnych wzmocnień, dołączył – Yacine Brahimi.

Okazja Brahimi – kontrakt zawodnika z Porto wygasa w czerwcu 2019 roku, dlatego Brahimi uznawany jest za “okazję”. Wolny transfer piłkarza na pewno skutkowałby wyższą pensją dla samego zainteresowanego, ale i tak nie może się, to równać z kwotą, jaką musiałby wydać AC Milan, aby pozyskać zawodnika z tak wielkim doświadczeniem oraz wyszkoleniem technicznym.

Na ten moment, agencji zawodnika mają proponować mu różne oferty z całej Europy. Oprócz AC Milanu, w kolejne po usługi Brahimi’ego mają być jeszcze Inter oraz tak jak poddawaliśmy w poprzednim artykule – Arsenal oraz Watford.


Kamil Owczarek

Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!
0 0 vote
Article Rating
Kamil Owczarek

Autor: Kamil Owczarek

Zapalony fan piłki nożnej i eSportu. Od dziecka kibic Rossoneri oraz Los Blancos. Jeszcze zanim skończę 50-tkę, zobaczę AC Milan ponownie na szczycie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments